Kinky Boots- קינקי בוטס

המחזמר נסגר בברודווי ב-7 באפריל 2019 ובווסט אנד ב-12 בינואר 2019, אבל הוא ימשיך בסבב הופעות ברחבי ארה"ב.

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

זהו סיפורו של צ'ארלי פרייס, היורש הבא של מפעל נעליים העובר במשפחתו כבר כמה דורות. צ'ארלי אינו מעוניין בנעליים כלל ובדיוק לאחר שעבר ללונדון עם ארוסתו לעסוק במה שהוא באמת אוהב, נדל"ן, הוא נאלץ לחזור למפעל בשל פטירת אביו. לאחר חזרתו צ'ארלי מגלה שהמפעל על סף פשיטת רגל ועל כן הוא מחפש דרך להציל את מפעל משפחתו. בעת קטטה ברחוב אליה הוא מתערב צ'ארלי פוגש את לולה, הדראג קווין. בעזרתה של לולה צ'ארלי מתכנן להוציא ליין חדש של מגפי עקב לגברים. יחד הם מתחילים במסע שסופו לא ידוע ומגלים בדרך כי הם לא כל כך שונים אחד מהשנייה.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל יעד:

שימו לב- חלק גדול במופע הזה הינו תרבות הדראג קווינס ועל כן תעשו את הבחירה שלכם האם להביא ילדים איתכם או לא.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

את כלל השירים כתבה והלחינה הזמרת המוכרת סינדי לאופר, שזכתה בפרס טוני בשל הפסקול הטוב ביותר לשנת 2013. להלן כמה מהשירים המפורסמים ביותר מההצגה:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

עלילת ההצגה מבוססת על הסרט שיצא ב2005 שנכתב על סיפורו האמיתי של סטיב פייטמן. את ספר ההצגה כתב הארווי פיירשטיין ואת הכוריאוגרפיה ובימוי עשה ג'רי מיטשל. ההצגה החלה את הרצתה באפריל 2013 וקיבלה ביקורות קוטלות מצד מבקרי הקולנוע זאת בעיקר בשל השוואתה להצגה נוספת שרצה באותו הזמן- מטילדה. אך לאחר חודש בלבד ההצגה שברה קופות והקהל קיבל אותה בזרועות פתוחות. בטקס פרסי הטוני של אותה שנה ההצגה נכנסה עם 13 מועמדויות ויצאה עם 6 זכיות, ביניהם השחקן הטוב ביותר, הפסקול הטוב ביותר והמחזמר הטוב ביותר.
ההצגה יצאה לשלל סיבובי הופעות בקנדה, כלל ארה"ב ואף בקוריאה, ובשנת 2015 עברה סופית לווסט אנד שבלונדון.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

מדובר בהצגה חמודה ואנרגטית, עם שירים שנכתבו על ידי אחת מהיוצרות המפורסמות בשנות ה-80 כך שהם מעולים. מה שכן, לכל מי שיש לו בעיה עם דראג קווינס והתרבות שסובבת סביבם לא הייתי ממליצה, אך אני חייבת לציין, שאני אישית חוויתי לפני כמה שנים תחרות דראג קווינס וזו הייתה חוויה אדירה שהייתי ממליצה עליה בחום. בסה"כ הם עושים מה שטוב להם ועל הדרך גורמים לכם להרגיש טוב ולהנות, אז למה לא?. ההצגה בסה"כ מספרת סיפור אמיתי שאפשר להזדהות איתו, משני כיווני התפקידים הראשיים.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים לניו יורק:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:
1. להיכנס ללינק הנ"ל, בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download. להלן מקרא לאולם בניו יורק:


Al Hirschfeld Theatre

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

 


לקניית כרטיסים ללונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים ולאחריה ללחוץ על "Find Tickets". בעמוד הבא תוכלו לבחור לראות את ההצגות לפי מחיר (From Prices) או לפי תאריכים (Show Times). יש אופציה של סינון לפי חודש מעל טבלת התאריכים.

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Confirm Seat Location" בתחתית המפה של האולם. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר. להלן המיפוי של האולם הנ"ל (Stalls זה האולם, Dress Circle זה היציע הראשון ו-Upper Circle זה היציע השני):

adelphi-theatre

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למעלה או למטה.

4. לאחר שתכניסו את המייל שלכם תעברו לשלב שבו תוכלו לראות את דרך המשלוח. שימו לב לדרכים השונות- יש אופציה של משלוח לכתובת בבריטניה, דרך המייל ועוד. ייתכן תשלום נוסף לדרכי משלוח שונים אבל הוא לא אמור להיות יקר במיוחד.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף במלון (אם הכנסתם את הפרטים) או בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *