רכישת כרטיסים

** הוראות מפורטות לכל אחד מהאתרים ניתן לראות בעמוד זה.

**לקריאה נוספת על כרטיסים מוזלים לחצו כאן.

להלן הוראות מפורטות לגבי קניית הכרטיסים בניו יורק:

1. היכנסו ללינק הנ"ל ובחרו את ההצגה הרצויה.

2. בעמוד שנפתח אתם יכולים לראות את כתובת האולם שבו ההצגה רצה, משך זמן ההצגה והגבלות על ילדים במידה ויש.

3. בחרו תאריך על פי לוח השנה, את זמן ההצגה שתרצו, אזור הישיבה ומספר הכרטיסים (במידה ואין כרטיסים ישנה דרך נוספת המפורטת מטה). להלן מקרא על פי אזורי ישיבה:

Orchestra- הינו האולם המרכזי.

Premium- הינו החלק המרכזי של האולם עם הכרטיסים הטובים ביותר.

Mazzenine- הינו היציע, במידה ומופיע Front Mazzenine ו-Rear Mazzenine דעו שה-Front הינו קדמי יותר וה-Rear הינו מעין יציע שלישי.

Balcony- הינו יציע שלישי.

4. לאחר בחירת הכרטיסים תגיעו לעמוד המציג סיכום ביניים. במידה ואתם מעוניינים להמשיך לקנות פשוט תלחצו למעלה בצד שמאל לראות עוד הופעות ולהוסיף כרטיסים. במידה והמשכתם לעיין באתר אבל החלטתם שאתם רוצים לגשת לקופה ולקנות את הכרטיסים תמיד תוכלו בצד ימין למעלה ללחוץ על הלחצן "My Cart" ותחזרו לעמוד שממנו יצאתם.

5. החלטתם לסיים את הקנייה ולשלם? עכשיו זהו שלב מילוי הפרטים- בצד ימין (1) תצטרכו למלא את שמכם, הכתובת שלכם וטלפון, לא לשכוח למלא אימייל בכדי שתוכלו לקבל את הכרטיסים. בצד שמאל יש לכם כמה סעיפים: סעיף (3) יבקש מכם את דרך התשלום. במידה ובחרתם כרטיס אשראי תצטרכו למלא את כלל הפרטים במלואם. במידה ובחרתם PayPal לאחר לחיצה להמשך האתר יכווין אתכם לעמוד של PayPal שבו תכניסו את הפרטים שלכם ותאשרו את העסקה. סעיף (4) יתן לכם את הסיכום של הקנייה, כולל ההופעות, הכרטיסים שבחרתם והמחיר הסופי.

6. מתחת לסעיף (4) תינתן לכם אופציה להוסיף ביטוח לקנייה שיאפשר לכם לבטל את הכרטיסים ולקבל החזר במקרה חירום. שימו לב שהביטוח יעלה לכם עוד כמה דולרים.

7. יש לסמן את שאתם מקבלים את התנאים בכדי לאשר את הקנייה וזיהו, לחצו על "Place Order" וסיימתם את הקנייה.

8. כעת הכרטיסים שלכם ורוצו להדפיס אותם!

כעת עומדות בפניכם שתי אופציות- אתם יכולים להדפיס את הוואצ'ר של הכרטיסים או לשמור את האימייל. בכל מקרה תצטרכו בערב המופע לגשת לקופות ולקבל את הכרטיסים שלכם.


 

להלן הוראות מפורטות לגבי קניית הכרטיסים בלונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים ולאחריה ללחוץ על "Find Tickets". בעמוד הבא תוכלו לבחור לראות את ההצגות לפי מחיר (From Prices) או לפי תאריכים (Show Times). יש אופציה של סינון לפי חודש מעל טבלת התאריכים.

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Confirm Seat Location" בתחתית המפה של האולם. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר.

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למעלה או למטה.

4. לאחר שתכניסו את המייל שלכם תעברו לשלב שבו תוכלו לראות את דרך המשלוח. שימו לב לדרכים השונות- יש אופציה של משלוח לכתובת בבריטניה, דרך המייל ועוד. ייתכן תשלום נוסף לדרכי משלוח שונים אבל הוא לא אמור להיות יקר במיוחד.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף במלון (אם הכנסתם את הפרטים) או בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!