10 בני הזוג הטובים ביותר ממחזות זמר

הגיע הזמן להודות בזה, יש אנשים שהקראש שלהם זה דיימון מיומני הערפד, ניק מבחורה חדשה או מייקל סקופילד מנמלטים. לצידם, יש אנשים שהקראש שלהם הוא זה שפצח בשיר קורע לב והביע את אהבתו באמצע הרחוב, זה שהתחיל לפזז כששמה את שמה של אהובתו או זה ששר ורקד כל הערב רק כדי שנשים לב אליו. אלו חברים, האהבות של התיאטרון. בגלל שיום האהבה מתקרב (או סתם כי אני בודדה בסגר ונמאס מהאפליקציות) ריכזתי לכם את 10 בני הזוג האולטימטיביים ממחזות זמר:

10. וויל פארקר – אוקלהומה!

אוקיי, בואו נודה בזה הוא טיפש גמור, אבל יחד עם זאת הוא יעשה הכל בשביל לזכות באהובה שלו חזרה. הוא עובד קשה כדי להרוויח את ה-50$ הנדרשים בכדי שאביה יאשר אותו וגם כשאדו אנני מודה בפניו שהיא בגדה בו עם שלל גברים הוא נותן לה הזדמנות שנייה כל עוד היא תסכים להישאר איתו בקשר מונוגמי. הוא מקסים ואיכפתי וכל מה שהוא ביקש זה שהיא תהיה רק שלו והוא יהיה רק שלה, בקשה לגיטימית סה"כ.

9. הנרי – כמעט נורמלי

במצב קשה כמו שהמשפחה של נטלי נמצאת בו זה לגמרי לא מובן כשהנרי דובק לצידה שוב ושוב ושוב, דואג לה ותומך בה ברגעיה הקשים. נכון, הוא מסטול בעצמו אבל הוא בן 17, מי אמר שזה לא יעבור לו? וגם עם העובדה שהוא מסטול הוא מטפל בנטלי ומלווה אותה לביתה כל ערב שהיא מאבדת את עצמה. אפשר לראות את העקשנות הזו כמטרידה אבל אני בוחרת לראות זאת כניסיון להכניס קצת אור, שמחה ואהבה לחייה של נטלי.

8. נייג'ל בוטום – סאמת'ינג רוטן

נכון הוא תמים ועובדים עליו כל הזמן, אבל לא תמצאו אדם יותר רומנטי ממנו. למרות שכולם נגד היחסים שלהם, הוא עדיין מתאמץ להיפגש עם אהובתו, כותב לה שירים יפיפיים על אהבה ומאמין בה ובקשר שלהם. אם זו לא רומנטיקה אז מה היא?

7. אלאדין – אלאדין

נכון, אלאדין גר ברחוב. נכון, הוא שיקר ליסמין לגבי מי שהוא באמת. אבל האם זה כזה נורא? לצד זה הוא כל הזמן מתייחס ליסמין כאל נסיכה, עוד לפני שהוא יודע מי היא, הוא תמיד מתחשב באנשים שיש להם פחות ממנו והוא תומך ביסמין ובחלומות שלה. האם זה לא בעל אידיאלי?

6. אוגי אנהורן – מלצרית

ייתכן ויש כאלה שיתווכחו איתי על הבחירה הזו, אבל ליד כל הגברים במחזמר הזה אוגי היחידי שלא בגד או התעלל בבת זוגתו. הוא מביא לה פרחים, משתף אותה בחייו, רוצה לשמוע על חייה, גורם לה להרגיש נאהבת ונתמכת, לא שופט אותה על המוזרויות שלה ולא מתבייש במוזרויות שלו. הוא מקרין את הביטחון והאהבה שלו על דון וגורם לה להיפתח ולצאת מהקונכייה שהיא זחלה אליה ורק על זה מגיע לו להיות ברשימה.

5. הנסיך טופר – סינדרלה

בניגוד למה שמייעצים לו יועציו, טופר רודף אחרי הבחורה העדינה, כנה, טובת לב וחכמה. אפילו שהיא אומרת לו את האמת המרה בפנים הוא לא נותן לזה להפריע לו, אלא להפך, מקשיב לה ומנסה לחולל שינוי לטובה. הוא מוכן לשנות את דרכיו אם הוא טעה, מוכן להוביל ממלכה שלמה והכל תוך כדי יחס הוגן וטוב כלפי אהובת ליבו.

4. ג'ק קלי – ניוזיס

הוא כריזמטי, הוא כשרוני והוא מנהיג קבוצה של נערים חסרי כל לשוויון תעסוקתי וזכויות עובדים הוגנות. נכון, הוא גר ברחוב, אבל יש לו שאיפות, יש לו את הכשרון לתמוך בהם והוא לא מפחד לעשות הכל כדי להשיג את מה שמגיע לו. הוא מאמין בקת'רין, מעריך אותה ואת דעותיה וסה"כ אני מאוהבת בו בעצמי ובגלל זה הוא גבוה ברשימה אז לא לשפוט אותי #NewsiesForever

3. סקיי – מאמה מיה

בואו נודה באמת, מה שסופי עשתה זה חתיכת שיגעון ואני מופתעת שסקיי לא עזב אותה באותו הרגע. היא פעלה על דעת עצמה ועשתה מעשה שמשפיע על אמא שלה, סקיי ושלושת הגברים שהיא הזמינה לחתונה. אז רק העובדה שהוא דבק לצידה לאורך כל השיגעון הזה, תמך בה ובתכלס עזב הכל בשבילה גורמת לו להיות בן זוג מעולה.

2. סיוויד ג'יי סטאבס – היירספריי

הוא גם רוקד מדהים, גם תומך במשפחה שלו וגם מוכן להציל את אהובתו מפני האמא השתלטנית שלה. סיוויד הוא החבילה המלאה עם יופי, קסם, שכל ורומנטיקה, וכל זה תוך כדי ריקוד ושירה מופלאים שעושים לנו צמרמורות. אה! ואסור לשכוח את העובדה שהוא, בניגוד לרוב הסביבה שלו, לא מסתכל על צבע העור או המשקל של האדם לפני שהוא שופט אותו. #מתקדם

1. אמט פורסט – לא רק בלונדינית

אני באמת צריכה להסביר את הבחירה הזו? הוא גם חכם, גם כריזמטי, גם מתקדם במקום העבודה שלו, גם תומך באל ורואה בה משהו ששאר האנשים רק צוחקים עליו, הוא עוזר לה ללמוד ועוזר לה לנצל את כל היכולות שלה, הוא תומך בה כשקלאהן תוקף אותה מינית והוא אפילו מסתכן בפיטורין כשהוא עומד לצידה. אין לו שום תכונה רעה בכל המחזמר, אף לא אחת, ובגלל זה חברים וחברות הוא במקום הראשון.

לא מסכימים איתנו? מוזמנים להצביע ולהשפיע!