Waitress- מלצרית

לקניית כרטיסים לניו יורק

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

ההצגה מבוססת על סרט עם אותו השם שיצא בשנת 2007. המחזמר מגולל את סיפורה של ג'נה, מלצרית צעירה עם כישרון מיוחד להכנת סוגי פאי מיוחדים, התקועה בנישואים לא טובים ומדכאים. ג'נה חושבת שמזלה השתנה כשהיא מגלה על תחרות אפיית פאי שמכספיו תוכל לפתוח חנות פאי משלה אך היריון לא צפוי הורס את כל התוכניות והעלילה רק מסתבכת.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

אין הגבלה על ילדים אך לא ממליצה לבוא עם ילדים צעירים. ההצגה הינה הצגה בוגרת עם תסבוכות ורגשות שמבוגרים יתחברו אליהם הרבה יותר מילדים והם עלולים להשתעמם אז סתם חבל.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

את כלל השירים כתבה שרה בראילס, כותבת שירים מוכשרת שהועמדה כבר לכמה פרסי גראמי על הכתיבה המעולה שלה. במהלך ההפקות המוקדמות של ההצגה הוציאה בראילס אלבום עם השירים מהמחזה כך שניתן לשמוע כבר את רובם בביצועה. סה"כ ישנם רק כמה שירים ביוטיוב ורק מהכמה דקות הללו אפשר להבין שמדובר בהצגה עם כשרונות גדולים ושירים מעולים להעביר את הסיפור הנוגע ללב.

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההצגה החלה בהפקה מוקדמת בקיימברידג' באוגוסט 2015 בבימויה של דיאן פאולוס, כוריאוגרפיה של צ'ייס ברוק ובכיכובה של ג'סי מוליר (יפיפייה- סיפורה של קרול קינג). ההצגה עברה לברודווי ונפתחה רשמית באפריל 2016 בכיכובם של ג'סי מוליר, קמיקו גלן, דרו גלינג, קיאלה סטל ועוד. המחזמר כבר הפך לאחד מהמועדפים בברודווי וצבר אהדה רבה בקרב הצופים. ההצגה קיבלה 4 מועמדויות לפרסי הטוני ב-2016 אך לא זכתה באף אחת מהן בשל התחרות הקשה באותה שנה.

אם אתם אוהבים מבט לאחורי הקלעים, אתם מוזמנים לצפות בסדרת הוידאו הבאה שמובילה בטסי וולף, שמשחקת את ג'נה בהצגה-

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

שווה ביותר!!! ההצגה מעולה ושובה את הקהל למשך שעתיים וחצי, וכמובן שאי אפשר לפספס את השירים המעולים של שרה בראילס שעושים אותה למה שהיא. אז אם אהבתם את הסרט אתם חייבים לקפוץ להצגה!

לביקורת מלאה של הכותבת הראשית שלנו לחצו כאן.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים לניו יורק:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:
1. להיכנס ללינק הנ"ל, בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download. להלן מקרא לאולם בניו יורק:

brooke atkinson

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לניו יורק ולסיור בארה"ב:

במידה ואתם רוצים כרטיסים לימים הקרובים או לימים ספציפיים ואין באתר הנ"ל אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולהיכנס לאתר אחר המוכר כרטיסים אך במעט יקרים יותר. להלן הוראות לאתר זה:

1. בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים. שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- אם אתם מעוניינים בכרטיסים שישלחו אליכם לאימייל בחרו בכרטיס שלידו הסימון e בירוק.

2. כאשר אתם בוחרים בכרטיס שימו לב למספר הכרטיסים אותו אתם רוצים. לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום BUY ותועברו לעמוד המסכם את הקנייה. מצד ימין תראו סיכום של מספר הכרטיסים ואת פרטי ההצגה. במידה וטעיתם במספר הכרטיסים אתם יכולים לשנות ולעדכן אותם בהתאם.

**שימו לב**- במידה ולא בחרתם בכרטיסים אשר ישלחו אליכם לאימייל האלטרנטיבה הינה כרטיסים שישלחו לארץ בעלות של 40$ למשלוח, לכן ממליצה לכם לבחור רק כרטיסים שיש לידם את האות e בירוק. במידה ובחרתם בהורדת הכרטיסים בבית- ישנם דמי תשלום של 7.5$ בכללי, ועל כל כרטיס ללא תלות בדרך המשלוח יש תשלום סמלי על השירות.

3. לאחר שהכנסתם את האימייל שלכם תועברו לדרכי תשלום. מלאו את כל הפרטים ושימו לב- בסוף יש לכם אפשרות להוסיף ביטוח על הכרטיסים על סך 6.99$ לכרטיס, לא חובה. לאחר מכן תקבלו סיכום של ההזמנה ותצטרכו לאשר אותה. אימייל עם כל הפרטים ישלח אליכם לאימייל שהכנסתם בשלב הראשון.

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים לניו יורק

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב