Moulin Rouge! – מולאן רוז'!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

בהתבסס על הסרט משנת 2001, המחזמר מולאן רוז' לוקח אתכם לאולם נוצץ ומשגע, שבו הכל יכול לקרות! כריסטיאן, אמן צעיר העובר לפריז ונתקל בקבוצת אמנים נוצצים. כחלק מניסיונותיהם להעלות מופע מרהיב במולאן רוז', כריסטיאן פוגש את סאטין ומשם השירה מתחילה והניצוצות עפים.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

הגיל המומלץ להצגה זו הוא 12 ומעלה.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

כלל השירים בהצגה הינם השירים מהסרט שנכתבו על ידי מגוון רחב של אומנים. מבין השירים תוכלו למצוא את "Your Song", "Come What May" ועוד שאר שירים אהובים מהסרט המפורסם.

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

את ספר ההצגה כתב ג'ון לוגאן בהתבסס על הסרט המפורסם "מולאן רוז'" שיצא בשנת 2001 בכיכובם של ניקול קידמן ואוון מקרגור. הסרט הפך לקאלט במהלך השנים וזה היה רק עניין של זמן עד שיהפוך למחזמר על במות ברודווי. העבודה על המחזמר החלה בשנת 2017 והיא עלתה לבמות בשנת 2018 בבוסטון להרצה של כמה חודשים בכיכובם של ארון טוויט וקארן אוליבו. ההפקה בברודווי עלתה ביוני 2019 בבימויו של אלכס טימברס.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

אם אהבתם את הסרט אז חובה! אין דבר שכיף יותר מלראות סרט מוזיקלי שהופך למחזמר חי על הבמה. אם פחות התחברתם לסרט אז נמליץ ללכת להצגה אחרת בברודווי, יש מספיק לבחור מביניהן וחבל ללכת למשהו שאתם לא אוהבים.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים ללונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים, תאריך ושעה (אם יש כמה אופציות) וללחוץ על "Find Tickets".

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Add To Basket" למטה בצד ימין. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר, להלן המיפוי של האולם הנ"ל:

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול (Flexi Tickets), לבחור שיטת משלוח (איסוף בקופות התיאטרון היא השיטה המומלצת) או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למטה.

4. שלב הכנסת הפרטים – מייל, כתובת וטלפון.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים של כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לניו יורק:

1. להיכנס ללינק הנ"ל (באתר זה המחיר המוצג אינו סופי- ישנה עמלת מכירה נוספת בעלות של כ-25% מעלות הכרטיס), בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download.

להלן מקרא לאולם בניו יורק:

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!