Mean Girls – ילדות רעות

לקניית כרטיסים לניו יורק- אתר 1/אתר 2!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

קיידי הרון אולי גדלה באפריקה, אבל שום דבר לא הכין אותה לעולם המופרע של ביתה החדש בפרברי ארה"ב. איך הבחורה החדשה והתמימה הזו תצמח במעלה פירמידת הפופולאריות? דרך קבוצת הפלסטיקיות כמובן, שלוש בנות חברות-אויבות המובלות על ידי רג'ינה ג'ורג', המקסימה אך אכזרית. אך כשקיידי מנסה לסיים את שליטתה של רג'ינה בבית הספר היא מגלה שאי אפשר להפיל את מלכת הדבורים בלי להיעקץ.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

ניתן לבוא עם ילדים אך שימו לב שכן יש בסיפור התנהגות שאינה חינוכית לילדים קטנים. המחזמר מבוסס על הסרט עם אותו השם ככה שאתם יכולים לדעת מראש מה יוצג במחזמר והאם הוא רלוונטי לילדיכם.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

כלל השירים נכתבו על ידי ג'ף ריצ'מונד (בעלה של טינה פיי) ונל בנג'מין.

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

המחזמר מבוסס על סרט שנכתב על ידי טינה פיי שחזרה לכתוב גם את ספר ההצגה ומבוים על ידי קייסי ניקולאו (אלאדין, משהו רקוב, דרימגירליז). הסרט, בכיכובן של רייצ'ל מקאדמס, לינדזי לוהאן ועוד, זכה להצלחה כה גדולה עד שבשנת 2013 החלו לעבוד על גרסת המחזמר שלו. באוקטובר 2017 עלתה סוף סוף ההפקה הראשונה בוושינטון, בכיכובן של אריקה הנינגסן, טיילור לאודרמן בארט וילברט ויד ועוד הרבה, ועתידה לעלות בניו יורק במרץ 2018.

אם אתם אוהבים מבט לאחורי הקלעים, אתם מוזמנים לצפות בסדרת הוידאו הבאה שמובילה אריקה הנינגסן, שמשחקת את קיידי בהצגה-

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

בהחלט שווה! עם טינה פיי בצוות הקריאטיב מובטחת לכם הנאה רצופה של שעתיים וחצי עם סיפור מצוין ובדיחות נהדרות. הסרט היה הצלחה נהדרת וגם המחזמר ימשיך בדרכו, ועם קאסט כמו של זה אי אפשר לפספס את ההצגה הזו.

לביקורת מלאה של הכותבת הראשית שלנו לחצו כאן.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:
1. להיכנס ללינק הנ"ל (באתר זה המחיר המוצג אינו סופי- ישנה עמלת מכירה נוספת בעלות של כ-25% מעלות הכרטיס), בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download.

  • באתר הנ"ל המחירים זולים יותר אך לא ניתן לבחור את המקום המדויק אלא רק את האזור, לבחירתכם. הכרטיסים דרך אתר זה יחכו בקופות התיאטרון.

להלן מקרא לאולם בניו יורק:

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים לניו יורק- אתר 1/אתר 2!