Les Misérables- עלובי החיים

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לארץ!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

האסיר לשעבר ז'אן ולז'אן נרדף במשך שנים ע"י השוטר ג'אברט אחרי שהוא שובר את ההסכם שחרור שלו. כאשר ולז'אן מסכים לטפל בקוזט, בתה של עובדת המפעל הגוססת אפונין, חייהם משתנים לנצח. שנים לאחר מכן, קוזט פוגשת במריוס, סטודנט צעיר פריזאי, והם מתאהבים, אך העניינים מסתבכים כאשר מתחילה המהפכה הסטודנטיאלית בפריז ומריוס הולך לעמוד לצד חבריו במאבק.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

ובכן, ההצגה כולה מלאה בשירים ובלדות ודרמה.. אם אתם מכירים את הסיפור וההצגה אתם יכולים לעשות את הבחירה לבד, ואם לא הייתי ממליצה לקרוא ולהבין קצת יותר לעומק את הלך ההצגה. יכול להיות שילדים לא יאהבו את ההצגה אבל היא קלאסיקה שאולי כן שווה לקחת אותם איתכם שיצפו בה. הייתי אולי ממליצה לראות את ההפקה הזו בעברית קודם ואז לצפות בה באנגלית.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

המחזמר מציג שירים רבים מתוכם: "I Dreamed a Dream", "On My Own", "One Day More" ועוד. להלן כמה ביצועים של השירים הנ"ל:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההפקה המקורית של המחזמר הייתה בשנת 1980 בפריז שלוותה בהפקה בלונדון 1985 ובברודווי ב1987 ומאז המחזמר זכה בהפקות רבות בכל העולם, כולל שתיים בישראל. המחזמר זכה בפרסים רבים והוא נחשב לאחד ממחזות הזמר המפורסמים ביותר בעולם. הפקה קולנועית של המחזמר יצאה ב2012 בכיכובם של ראסל קרואו, אן האתווי ויו ג'קמן.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

למי שרוצה להבין למה כל ההתלהבות ורוצה לראות קלאסיקה על הבמה הייתי ממליצה ללכת לראות אותה כל עוד היא מציגה בווסט אנד (לצערנו ההפקה בברודווי נסגרה בספטמבר 2016). בלי קשר לעובדה שהמחזמר מפורסם, הוא מציג סיפור מלא בתשוקה וכאב במהלך מלחמה ותקופות קשות ושווה צפייה לפחות פעם אחת בחיים.

לביקורת מלאה של הכותבת הראשית שלנו לחצו כאן.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור תאריך להצגה ואת סוג ההצגה (בצהריים- matinee או בערב- evening). אם התאריך שלכם גמיש אתם יכולים לסמן את הריבוע הקטן שמתחת לסוג ההצגה. תבחרו כמה כרטיסים את צריכים ולחצו על "Find Tickets".

2. אם התאריך שלכם גמיש תלחצו על אחד מהתאריכים המבוקשים ואם לא ישר יופיע לכם עמוד שבו תוכלו לבחור את המקומות המדויקים שתרצו לפי שורה ומספר כיסאות. שימו לב שבחלק מהשורות יש לכם אופציה לבחור את הכיסאות ובחלק אין. מתחת ומעל האופציות יש לכם אפשרות לראות את מיפוי האולם על ידי לחיצה על "View Venue Seating Plan". אחרי שבחרתם כיסאות לחצו על הכפתור "Select" ליד הכיסאות שבחרתם. להלן המיפוי של האולם הנ"ל (Stalls זה האולם, Dress Circle זה היציע הראשון ו-Upper Circle זה היציע השני):

queens-theatre

3. כעת יקפוץ לכם שלב שבו תוכלו להוסיף כל מיני מוצרים שאינם קשורים להצגה, כגון ארוחת ערב במסעדות שונות וכו. ניתן לדלג על שלב זה על ידי לחיצה על הכפתור "Continue or Basket".

4. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות, לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Pay by credit/debit card" שמופיע בצד ליד הסכום לתשלום.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף במלון (אם הכנסתם את הפרטים) או בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה).

6. זהו! תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון!