Les Misérables- עלובי החיים

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לארץ!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

האסיר לשעבר ז'אן ולז'אן נרדף במשך שנים ע"י השוטר ג'אברט אחרי שהוא שובר את ההסכם שחרור שלו. כאשר ולז'אן מסכים לטפל בקוזט, בתה של עובדת המפעל הגוססת אפונין, חייהם משתנים לנצח. שנים לאחר מכן, קוזט פוגשת במריוס, סטודנט צעיר פריזאי, והם מתאהבים, אך העניינים מסתבכים כאשר מתחילה המהפכה הסטודנטיאלית בפריז ומריוס הולך לעמוד לצד חבריו במאבק.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

ובכן, ההצגה כולה מלאה בשירים ובלדות ודרמה.. אם אתם מכירים את הסיפור וההצגה אתם יכולים לעשות את הבחירה לבד, ואם לא הייתי ממליצה לקרוא ולהבין קצת יותר לעומק את הלך ההצגה. יכול להיות שילדים לא יאהבו את ההצגה אבל היא קלאסיקה שאולי כן שווה לקחת אותם איתכם שיצפו בה. הייתי אולי ממליצה לראות את ההפקה הזו בעברית קודם ואז לצפות בה באנגלית.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

המחזמר מציג שירים רבים מתוכם: "I Dreamed a Dream", "On My Own", "One Day More" ועוד. להלן כמה ביצועים של השירים הנ"ל:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההפקה המקורית של המחזמר הייתה בשנת 1980 בפריז שלוותה בהפקה בלונדון 1985 ובברודווי ב1987 ומאז המחזמר זכה בהפקות רבות בכל העולם, כולל שתיים בישראל. המחזמר זכה בפרסים רבים והוא נחשב לאחד ממחזות הזמר המפורסמים ביותר בעולם. הפקה קולנועית של המחזמר יצאה ב2012 בכיכובם של ראסל קרואו, אן האתווי ויו ג'קמן.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

למי שרוצה להבין למה כל ההתלהבות ורוצה לראות קלאסיקה על הבמה הייתי ממליצה ללכת לראות אותה כל עוד היא מציגה בווסט אנד (לצערנו ההפקה בברודווי נסגרה בספטמבר 2016). בלי קשר לעובדה שהמחזמר מפורסם, הוא מציג סיפור מלא בתשוקה וכאב במהלך מלחמה ותקופות קשות ושווה צפייה לפחות פעם אחת בחיים.

לביקורת מלאה של הכותבת הראשית שלנו לחצו כאן.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים ולאחריה ללחוץ על "Find Tickets". בעמוד הבא תוכלו לבחור לראות את ההצגות לפי מחיר (From Prices) או לפי תאריכים (Show Times). יש אופציה של סינון לפי חודש מעל טבלת התאריכים.

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Confirm Seat Location" בתחתית המפה של האולם. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר. להלן המיפוי של האולם הנ"ל (Stalls זה האולם, Dress Circle זה היציע הראשון ו-Upper Circle זה היציע השני):

queens-theatre

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למעלה או למטה.

4. לאחר שתכניסו את המייל שלכם תעברו לשלב שבו תוכלו לראות את דרך המשלוח. שימו לב לדרכים השונות- יש אופציה של משלוח לכתובת בבריטניה, דרך המייל ועוד. ייתכן תשלום נוסף לדרכי משלוח שונים אבל הוא לא אמור להיות יקר במיוחד.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף במלון (אם הכנסתם את הפרטים) או בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון!