Dear Evan Hansen – אוון הנסן היקר

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

מכתב שלעולם לא נועד למשלוח, שקר שמעולם לא התכוון לספר, חיים שמעולם לא חלם שיחיה. אוון הנסן עומד לקבל את מה שתמיד רצה: את התחושה שהוא שייך. לאחר שאחד מחבריו לכיתה התאבד הוריו מצאו מכתב שבנם כתב לאוון הנסן. מה שהם לא ידעו הוא שאת המכתב כתב הנסן עצמו, כתרגיל באחד ממפגשיו עם הפסיכיאטר שלו. הנסן מחליט שאף שלא הכיר את החבר לכיתה הוא רוצה לעזור להוריו להתגבר על האבל ומכאן השקר רק גדל וגדל.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

ניתן לבוא עם ילדים. אמנם הסיפור מתחיל בהתאבדות של נער אך הוא הרבה מעבר לזה ומספר סיפור של בחור צעיר המחפש מקום להשתייך אליו ולהרגיש אהוב. המחזמר מעביר סיפור עכשווי שיכול לגעת בהרבה אנשים, ללא תלות בגילם.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

כלל השירים במחזמר הינם שירים מקוריים שנכתבו על ידי הצמד בנג' פאסק וג'סטין פול והם מובילים את הסיפור בצורה מדהימה ואמיתית. להלן שניים מהשירים המפורסמים מהמחזמר:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

את המחזמר כתב סטיבן לבנסון בשיתוף עם בנג' פאסק וג'סטין פול שכתבו את השירים. המחזמר החל הפקותיו בשנת 2015 בוושינגטון וסלל את דרכו עד שהגיע לאוף ברודווי במרץ 2016 ופתח בברודווי בנובמבר 2016. מאז פתיחתו המחזמר קיבל תשבוחות רבות, זכה בפרסים רבים והפך להיות חביב הקהל בברודווי. את ההפקה המקורית מובילים בן פלאט, רייצ'ל ביי ג'ונס, ג'ניפר לורה תומסון, מייקל פארק ועוד.

המחזמר הועמד ל-9 פרסי טוני וזכה ב-6 מהם, כולל שחקנית המשנה לרייצ'ל ביי ג'ונס, השחקן הראשי לבן פלאט, הפסקול, התיאומים (תזמורות), ספר ההצגה והמחזמר הטוב ביותר.

אם אתם אוהבים מבט לאחורי הקלעים, אתם מוזמנים לצפות בסדרת הוידאו הבאה שמוביל וויל רולנד-

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

בהחלט שווה לכל אחד לא משנה כמה אתם חובבי מחזות זמר או לא. המחזמר מקורי ומביא איתו סיפור מיוחד ואמיתי עם שירים שנוגעים ללב בצורה חדה וישירה. עד עכשיו פורסמו רק כשלושה שירים מהמחזמר וכל אחד מהם יותר טוב מהשני אז תתארו לכם הצגה מלאה בשירים כאלו- תענוג עילאי. המחזמר קיבל תשבוחות רבות ולנו יש תחושה חזקה שהוא כאן להישאר.

לביקורת מלאה של הכותבת הראשית שלנו לחצו כאן.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים ללונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים, תאריך ושעה (אם יש כמה אופציות) וללחוץ על "Find Tickets".

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Add To Basket" למטה בצד ימין. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר, להלן המיפוי של האולם הנ"ל:

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול (Flexi Tickets), לבחור שיטת משלוח (איסוף בקופות התיאטרון היא השיטה המומלצת) או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למטה.

4. שלב הכנסת הפרטים – מייל, כתובת וטלפון.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים של כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לניו יורק:

1. לחצו על הלינק הבא ובחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download.

להלן מקרא לאולם בניו יורק:

Music Box Theatre

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!