Come From Away – באו משם

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

המחזמר מספר את סיפורה של עיירת גנדר, עיירה קנדית קטנה המונה מעט תושבים. יום אחד, ב-9 לספטמבר 2001 הגיעו אל העיירה כמה עשרות מטוסים מלאים בפליטים שברחו מניו יורק מאסון התאומים במהלך מבצע חילוץ. בהלם מהאירוע ומהאורחים הלא צפויים, התושבים של גנדר פותחים את ביתם ואת לבבותיהם אל האנשים האבודים שמחפשים מקום בטוח. המחזמר חושף אותם לסיפורים האישיים של כמה מהתושבים של העיירה וגם של כמה מהפליטים.

מבוסס על אנשים אמיתיים שחיו בעיירה גנדר בתקופת המבצע.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

אין הגבלה של גילאים למחזמר. הוא כן מדבר על הנושא הכאוב של ה-9.11 אבל מלבד זאת אנו לא רואים שום סיבה לא לבוא עם ילדים.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

כל השירים במחזמר נכתבו על ידי איירין סנקהוף ודיוויד היין. להלן כמה מהשירים של המחזמר:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההפקה הראשונה של המחזמר עלתה בשנת 2015 סיאטל ולה ג'ולה והיא שברה שירים. מאז היא הציגה בכמה ערים מרכזיות עד שפתחה בברודווי בשנת 2017. עם ספר הצגה שנכתב על ידי איירין סנקהוף ודיוויד היין, המחזמר עלה בבימויו של כריסטופר אשלי ובכיכובם של ג'ן קוללה ועוד.

המחזמר קיבל 7 מועמדויות לטקס פרסי הטוני וזכה באחד מהם, על הבימוי הטוב ביותר.

אם אתם אוהבים מבט לאחורי הקלעים, אתם מוזמנים לצפות בסדרת הוידאו הבאה שמובילה ג'ן קוללה-

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

המחזמר הזה קיבל ביקורות מעולות לאורך התקופה הקצרה שבה הוא רץ בברודווי ויש לנו תחושה שהוא ישאר לעוד הרבה זמן. מחזמר מלא בסיפורים אישיים של האנשים שחיו בגנדר בתקופת אסון התאומים וחוו את האסון ממקום אחר. בהחלט מומלץ ללכת לראות, מובטחת לכם הצגה מלאת שירים מקסימים וסיפורים מדהימים על האנשים בעיירה שכוחת אל שביום אחד אירחו אלפי פליטים אחרי אסון כבד.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים לניו יורק:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:
1. להיכנס ללינק הבא (באתר זה המחיר המוצג אינו סופי- ישנה עמלת מכירה נוספת בעלות של כ-25% מעלות הכרטיס), בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download.

להלן מקרא לאולם בניו יורק:

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים ללונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים, תאריך ושעה (אם יש כמה אופציות) וללחוץ על "Find Tickets".

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Add To Basket" למטה בצד ימין. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר, להלן המיפוי של האולם הנ"ל:

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול (Flexi Tickets), לבחור שיטת משלוח (איסוף בקופות התיאטרון היא השיטה המומלצת) או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למטה.

4. שלב הכנסת הפרטים – מייל, כתובת וטלפון.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים של כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!