Anastasia- אנסטסיה

לקניית כרטיסים לניו יורק!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

מבוסס על הסרט שיצא בשנת 1997, המחזמר מספר את סיפורה של אנסטסיה רומנוב. אנסטסיה שייכת למשפחת מלוכה המתגוררת בסנט פיטרסבורג אך לילה אחד כלל משפחתה מוצאים להורג ואנסטסיה מצליחה לברוח. שנים אחרי, אנסטסיה שאיבדה את זכרונה ושמה כיום הוא אניה מתחילה במסעה למצוא את משפחתה ומתחברת לשני פושעים המאמינים כי היא מזכירה את אנסטסיה האבודה. אלה רוצים להרוויח את הכסף שבא עם מציאת הנסיכה והבאתה לסבתה, המתגוררת בפריז ומחפשת אותה.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

בהחלט עם ילדים. זו הצגה המבוססת על הסרט דיסני המפורסם ואיזה ילד לא יאהב לראות את הדמויות המצוירות קמות לחיים? הסיפור מכניס בתוכו אהבה, נחישות, יושר ואומץ ומרגש גם ילדים וגם מבוגרים.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

את שירי המחזמר כתבו לין ארנס וסטיבן פלאהרטי, כאשר שישה מהשירים המקוריים בסרט נשמרו וכל שאר השירים נכתבו במיוחד למחזמר. מבין השירים המוכרים תוכלו למצוא את "Once Upon a December", "Journey To The Past", ועוד. אפשר לראות כמה מהביצועים בקטעים הבאים:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

את ספר ההצגה כתב טרנס מקנלי, בהתבסס על הסרט של דיסני שיצא בשנת 1997. ההפקה הראשונית עלתה בהרטפורד, קונטיקט בשנת 2016 ועלתה בברודווי באפריל 2017, כאשר מרבית השחקנים מהרטפורד עברו להפקה בברודווי. את ההצגה ביים דרקו טרסנג'ק בכיכובם של קריסטי אלטומר, דרק קלינה ורמין קרמינלו בשלושת התפקידים הראשיים.

אם אתם אוהבים מבט לאחורי הקלעים, אתם מוזמנים לצפות בסדרת הוידאו הבאה שמובילה כריסטי אלטמור, שמשחקת את אניה בהצגה-

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

בהחלט שווה! הצגה קסומה המביאה לחיים את אחד הסרטים האהובים של דיסני עם שירים מרגשים וסיפור מעולה. המחזמר מכניס הרבה קסם ואפקטים קטנים מיוחדים ששואבים אתכם לסיפור המיוחד ברוסיה הנוקשה ופריז החופשייה של המאה הקודמת. מאוד מומלץ למי שאוהב את הסרט והשירים היפים שבו ולמי שרוצה לחזור ולחוות את זה בלייב. גם מי שלא מכיר את הסרט או פחות אהב מומלץ ללכת למחזמר כי הוא מעט שונה מהסרט ושווה לראות אותו.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:
1. להיכנס ללינק הנ"ל, בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download. להלן מקרא לאולם בניו יורק:

Broadhurst Theatre

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים לניו יורק!