Aladdin- אלאדין

לקניית כרטיסים ללונדון

לקניית כרטיסים לניו יורק- אתר 1/אתר 2!

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב וקנדה

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

ההצגה מבוססת על הסרט "אלאדין" ובמרכזה סיפורו של אלאדין, בחור יתום צעיר הגונב במהלך היום אוכל וידוע היטב לשלטונות בשל מעשיו. יום אחד הוא נתפס על ידי ג'פאר, יד ימינו הרשע של המלך, אשר בתמורה לשחרורו מבקש מאלאדין להיכנס למערה ולהוציא משם מנורה פשוטה. ללא ידיעתו אלאדין בעצם נשלח להוציא מנורת קסמים בה שוכן ג'יני שנותן לו שלוש משאלות, וכך בעצם מתחיל סיפורו של אלאדין וההזדמנות שלו לשנות את חייו כפי שהכיר עד כה.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

בוודאי שעם ילדים (גיל מינימאלי לכניסה הינו 6)! ההצגה הינה הצגת ילדים קלאסית, עם סיפור מוכר ושירים אהובים. ישנם הרבה תחפושות וריקודים וסיפור אהבה מקסים של בת המלך והעני. כמובן שכל אחד יכול להנות מההצגה ללא חשיבות לגילו.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

השירים נכתבו ע"י  הווארד אשמן, טים רייס וצ'אד בגוולין והולחנו ע"י אלן מילקן. מרבית השירים נלקחו מהסרט עצמו ולכן יהיה לכם קל לזמזם אותם במהלך ההצגה. להלן כמה שירים המופיעים בהצגה:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההצגה נפתחה בברודווי בתחילת שנת 2014. השירים כולם הולחנו ע"י אלן מינקן והספר נכתב ע"י צ'אד בגוולין. ההצגה הועמדה לחמישה פרסי טוני וזכתה באחד, בשחקן המשנה הטוב ביותר לג'יימס מונרו איגלהרט, השחקן שמשחק את ג'יני. בהפקה המקורית אפילו החזירו את השחקן שמשחק את ג'פאר בסרט, ג'ונתן פרימן, לבוא ולשחק את ג'פאר שוב.

מאז עלייתה ההצגה זכתה להצלחה מרובה ועד היום היא אחת מההצגות החזקות שמציגות בברודווי ובווסט אנד.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

ההצגה נראית קלילה, כיפית ועשויה היטב. אנו אישית מאוד אוהבים את אלן מינקן שכתב את השירים של ההצגה והיה חלק מאוד משמעותי בהפקתה. בכללי זו נראית הצגה שתתאים לכל הגילאים ובמיוחד לכאלה שעוד לא חוו הצגת ברודווי בחייהם. אנו בהחלט ממליצים לראות אותה, במיוחד למי שאוהב את הסיפור מדיסני!

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים לניו יורק:

  1. כנסו לכאן ובחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במיידית בחרו Electronic או Instant Download.

  • באתר הנ"ל המחירים זולים יותר אך לא ניתן לבחור את המקום המדויק אלא רק את האזור, לבחירתכם. הכרטיסים דרך אתר זה יחכו בקופות התיאטרון.

להלן מקרא לאולם בניו יורק:

New Amsterdam Theatre

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים ללונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים, תאריך ושעה (אם יש כמה אופציות) וללחוץ על "Find Tickets".

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Add To Basket" למטה בצד ימין. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר, להלן המיפוי של האולם הנ"ל:

prince-edward-theatre_seating

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול (Flexi Tickets), לבחור שיטת משלוח (איסוף בקופות התיאטרון היא השיטה המומלצת) או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למטה.

4. שלב הכנסת הפרטים – מייל, כתובת וטלפון.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים של כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב וקנדה:

1. בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים. שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- אם אתם מעוניינים בכרטיסים שישלחו אליכם לאימייל בחרו בכרטיס שלידו הסימון e בירוק.

2. כאשר אתם בוחרים בכרטיס שימו לב למספר הכרטיסים אותו אתם רוצים. לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום BUY ותועברו לעמוד המסכם את הקנייה. מצד ימין תראו סיכום של מספר הכרטיסים ואת פרטי ההצגה. במידה וטעיתם במספר הכרטיסים אתם יכולים לשנות ולעדכן אותם בהתאם.

**שימו לב**- במידה ולא בחרתם בכרטיסים אשר ישלחו אליכם לאימייל האלטרנטיבה הינה כרטיסים שישלחו לארץ בעלות של 40$ למשלוח, לכן ממליצה לכם לבחור רק כרטיסים שיש לידם את האות e בירוק. במידה ובחרתם בהורדת הכרטיסים בבית- ישנם דמי תשלום של 7.5$ בכללי, ועל כל כרטיס ללא תלות בדרך המשלוח יש תשלום סמלי על השירות.

3. לאחר שהכנסתם את האימייל שלכם תועברו לדרכי תשלום. מלאו את כל הפרטים ושימו לב- בסוף יש לכם אפשרות להוסיף ביטוח על הכרטיסים על סך 6.99$ לכרטיס, לא חובה. לאחר מכן תקבלו סיכום של ההזמנה ותצטרכו לאשר אותה. אימייל עם כל הפרטים ישלח אליכם לאימייל שהכנסתם בשלב הראשון.

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון

לקניית כרטיסים לניו יורק- אתר 1/אתר 2!

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב וקנדה