Aladdin- אלאדין

לקניית כרטיסים ללונדון

לקניית כרטיסים לניו יורק- אתר 1/אתר 2!

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב וקנדה

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

ההצגה מבוססת על הסרט "אלאדין" ובמרכזה סיפורו של אלאדין, בחור הומלס צעיר הגונב במהלך היום אוכל וידוע היטב לשלטונות בשל מעשיו. אלאדין בסה"כ רוצה להוכיח לעולם כי הוא יותר מסתם גנב ומבטיח כי לא יגנוב יותר לאחר שאימו נפטרה. מהצד השני אנו פוגשים את יסמין, בת המלך, אשר רוצה בסה"כ להיות בחורה רגילה ולהסתובב בעיר שלה. יום אחד היא בורחת מהארמון, שמה מסכה ויוצאת לעיר, ש היא פוגשת את אלאדין. הוא בתמימותו מזמין אותה לביתו ולאחר שהשלטונות מגלים אותה הם מצווים להרוג את אלאדין. ג'פאר, יד ימינו הרשע של המלך, מציל את אלאדין ובתמורה מבקש ממנו להיכנס למערה ולהוציא משם מנורה פשוטה. ללא ידיעתו אלאדין בעצם נשלח להוציא מנורת קסמים בה שוכן ג'יני. אלאדין מוציא את ג'יני מהמנורה והוא נותן לו שלוש משאלות. כך בעצם מתחיל סיפורו של אלאדין וההזדמנות שלו לשנות את חייו כפי שהכיר עד כה.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

בוודאי שעם ילדים (גיל מינימאלי לכניסה הינו 6)! ההצגה הינה הצגת ילדים קלאסית, עם סיפור מוכר ושירים אהובים. ישנם הרבה תחפושות וריקודים וסיפור אהבה מקסים של בת המלך והעני. כמובן שכל אחד יכול להנות מההצגה ללא משמעות לגילו.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

השירים נכתבו ע"י  הווארד אשמן, טים רייס וצ'אד בגוולין והולחנו ע"י אלן מילקן. מרבית השירים נלקחו מהסרט עצמו ולכן יהיה לכם קל לזמזם אותם במהלך ההצגה. להלן כמה שירים המופיעים בהצגה:

שיר הפתיחה של ההצגה-

ג'יני מציג את אלאדין לאחר הגשמת משאלתו הראשונה-

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההצגה הינה טרייה יחסית ופתחה בתחילת 2014 בברודווי. השירים כולם הולחנו ע"י אלן מינקן והספר נכתב ע"י צ'אד בגוולין. ההצגה הועמדה לחמישה פרסי טוני וזכתה באחד, בשחקן המשנה הטוב ביותר לג'יימס מונרו איגלהרט, השחקן שמשחק את ג'יני. אחד הדברים שישמחו אתכם הוא שהשחקן שמשחק את ג'פאר הוא אותו השחקן שתרם את קולו לסרט- ג'ונתן פרימן.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

ההצגה נראית קלילה, כיפית ועשויה היטב. אני אישית מאוד אוהבת את אלן מינקן שכתב את השירים של ההצגה והיה חלק מאוד משמעותי בהפקתה. בכללי זו נראית הצגה שתתאים לכל הגילאים ובמיוחד לכאלה שעוד לא חוו הצגת ברודווי בחייהם. אני בהחלט ממליצה לראות אותה, במיוחד למי שאוהב את הסיפור מדיסני!

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים לניו יורק:

1. בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במיידית בחרו Electronic או Instant Download.

  • באתר הנ"ל המחירים זולים יותר אך לא ניתן לבחור את המקום המדויק אלא רק את האזור, לבחירתכם. הכרטיסים דרך אתר זה יחכו בקופות התיאטרון.

להלן מקרא לאולם בניו יורק:

New Amsterdam Theatre

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים ללונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים ולאחריה ללחוץ על "Find Tickets". בעמוד הבא תוכלו לבחור לראות את ההצגות לפי מחיר (From Prices) או לפי תאריכים (Show Times). יש אופציה של סינון לפי חודש מעל טבלת התאריכים.

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Confirm Seat Location" בתחתית המפה של האולם. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר. להלן המיפוי של האולם הנ"ל (Stalls זה האולם, Dress Circle זה היציע הראשון ו-Grand Circle זה היציע השני):

prince-edward-theatre_seating

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למעלה או למטה.

4. לאחר שתכניסו את המייל שלכם תעברו לשלב שבו תוכלו לראות את דרך המשלוח. שימו לב לדרכים השונות- יש אופציה של משלוח לכתובת בבריטניה, דרך המייל ועוד. ייתכן תשלום נוסף לדרכי משלוח שונים אבל הוא לא אמור להיות יקר במיוחד.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף במלון (אם הכנסתם את הפרטים) או בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב וקנדה:

1. בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים. שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- אם אתם מעוניינים בכרטיסים שישלחו אליכם לאימייל בחרו בכרטיס שלידו הסימון e בירוק.

2. כאשר אתם בוחרים בכרטיס שימו לב למספר הכרטיסים אותו אתם רוצים. לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום BUY ותועברו לעמוד המסכם את הקנייה. מצד ימין תראו סיכום של מספר הכרטיסים ואת פרטי ההצגה. במידה וטעיתם במספר הכרטיסים אתם יכולים לשנות ולעדכן אותם בהתאם.

**שימו לב**- במידה ולא בחרתם בכרטיסים אשר ישלחו אליכם לאימייל האלטרנטיבה הינה כרטיסים שישלחו לארץ בעלות של 40$ למשלוח, לכן ממליצה לכם לבחור רק כרטיסים שיש לידם את האות e בירוק. במידה ובחרתם בהורדת הכרטיסים בבית- ישנם דמי תשלום של 7.5$ בכללי, ועל כל כרטיס ללא תלות בדרך המשלוח יש תשלום סמלי על השירות.

3. לאחר שהכנסתם את האימייל שלכם תועברו לדרכי תשלום. מלאו את כל הפרטים ושימו לב- בסוף יש לכם אפשרות להוסיף ביטוח על הכרטיסים על סך 6.99$ לכרטיס, לא חובה. לאחר מכן תקבלו סיכום של ההזמנה ותצטרכו לאשר אותה. אימייל עם כל הפרטים ישלח אליכם לאימייל שהכנסתם בשלב הראשון.

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון

לקניית כרטיסים לניו יורק

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב וקנדה