Wicked- וויקד

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק- אתר 1/אתר 2

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

ההצגה מתארת את הזמנים שלפני הגעתה של דורותי לארץ עוץ. במרכז ההצגה עומדות שתי מכשפות- גלינדה, המכשפה הטובה מהצפון, ואלפבה, המכשפה המרושעת מהמערב. ההצגה מתארת את החברות הבלתי צפויה בין השתיים אשר מתמודדות עם אישיות הפוכה, נושא אהבה משותף והשליטה המרשעת של המכשף.

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

ההצגה בעצם מיועדת לכולם וניתן לבוא אליה עם ילדים אך קחו בחשבון שהחלק החשוב בהצגה הינו העלילה ואם הילדים מתקשים להבין אנגלית כדאי לחשוב האם היא מתאימה להם. יש בהצגה שירים שאינם מוכרים ביום יום למי שאינו בקיא במחזות זמר כך שלא יהיה להם גם את השירים להתחבר אליהם. אבל סה"כ ההצגה קלילה עם סיפור מעניין ובלי אלימות או גסויות יותר מדי, ממש כמו סרט דיסני.

זיופים או מזמורים?- קצת על השירים:

את השירים הלחין וכתב סטפן שוורץ. מרבית השירים אינם מוכרים יותר מדי למי שלא בקיא בהצגה אך בכל זאת יצאו מתוכה כמה שירים שהתפרסמו והם: Defiying Gravity ו-For Good. המוזיקה של ההצגה משרה עליה את האווירה הקסומה והיא בהחלט מצוינת. מוזמנים לצפות בכמה שירים מהמחזמר:

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

את הספר ההצגה כתב ויני הולצמן וההפקה הראשונה שלה עלתה בברודווי שבניו יורק בשנת 2003 ורצה חזק מאז. שתי השחקניות הראשונות מהקאסט המקורי הינן אידינה מנזל וקריסטין צ'נוואת אשר הועמדו שתיהן לפרס הטוני (שבסוף הלך למנזל). ההצגה קיבלה 10 מועמדויות לפרסי הטוני וזכתה ב-3 מהם, אך הפסידה בפרסי הספר הטוב ביותר, המוזיקה המקורית ולבסוף בהצגה הטובה ביותר.

מאז ההצגה פתחה בהפקות רבות בכל העולם, כולל בלונדון, ושלל שחקניות מוכרות ומפורסמות עברו בה. היא נחשבת לאחת ההצגות המצליחות ביותר בברודווי ונכון להיום היא במקום ה-9 להצגה שרצה הכי הרבה זמן בברודווי.

אם אתם אוהבים מבט לאחורי הקלעים, אתם מוזמנים לצפות בסדרת הוידאו הבאה שמובילה קארה לינדזי, שמשחקת את גלינדה בהצגה-

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

בהחלט שווה! אנו ממליצים לכל מי שרוצה לחוות את ברודווי בפעם הראשונה ללכת להצגה הזו. יש בה הכל- סיפור מעולה, שירים שמושכים את הקהל אליהם, שחקנים שתמיד מציבים רף יותר ויותר גבוה, תחפושות משוגעות, ריקודים מעולים עם פעלולנים ושואו מטורף שיגרום לכם לרצות להישאר ולראות אותה שוב.

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים ללונדון:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים, תאריך ושעה (אם יש כמה אופציות) וללחוץ על "Find Tickets".

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Add To Basket" למטה בצד ימין. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר, להלן המיפוי של האולם הנ"ל:

apollo victoria

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול (Flexi Tickets), לבחור שיטת משלוח (איסוף בקופות התיאטרון היא השיטה המומלצת) או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למטה.

4. שלב הכנסת הפרטים – מייל, כתובת וטלפון.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים של כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לניו יורק:

1. לחצו על הלינק הנ"ל ובחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download.

  • באתר הנ"ל המחירים זולים יותר אך לא ניתן לבחור את המקום המדויק אלא רק את האזור, לבחירתכם. הכרטיסים דרך אתר זה יחכו בקופות התיאטרון.

להלן מקרא לאולם בניו יורק:

GERSHWIN THEATRE

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב:

במידה ואתם רוצים כרטיסים לימים הקרובים או לימים ספציפיים ואין באתר הנ"ל אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולהיכנס לאתר אחר המוכר כרטיסים אך במעט יקרים יותר. להלן הוראות לאתר זה:

1. בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים. שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- אם אתם מעוניינים בכרטיסים שישלחו אליכם לאימייל בחרו בכרטיס שלידו הסימון e בירוק.

2. כאשר אתם בוחרים בכרטיס שימו לב למספר הכרטיסים אותו אתם רוצים. לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום BUY ותועברו לעמוד המסכם את הקנייה. מצד ימין תראו סיכום של מספר הכרטיסים ואת פרטי ההצגה. במידה וטעיתם במספר הכרטיסים אתם יכולים לשנות ולעדכן אותם בהתאם.

**שימו לב**- במידה ולא בחרתם בכרטיסים אשר ישלחו אליכם לאימייל האלטרנטיבה הינה כרטיסים שישלחו לארץ בעלות של 40$ למשלוח, לכן ממליצה לכם לבחור רק כרטיסים שיש לידם את האות e בירוק. במידה ובחרתם בהורדת הכרטיסים בבית- ישנם דמי תשלום של 7.5$ בכללי, ועל כל כרטיס ללא תלות בדרך המשלוח יש תשלום סמלי על השירות.

3. לאחר שהכנסתם את האימייל שלכם תועברו לדרכי תשלום. מלאו את כל הפרטים ושימו לב- בסוף יש לכם אפשרות להוסיף ביטוח על הכרטיסים על סך 6.99$ לכרטיס, לא חובה. לאחר מכן תקבלו סיכום של ההזמנה ותצטרכו לאשר אותה. אימייל עם כל הפרטים ישלח אליכם לאימייל שהכנסתם בשלב הראשון.

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק- אתר 1/אתר 2

לקניית כרטיסים לסיור בארה"ב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *