The Play That Goes Wrong- המחזה שמשתבש

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק!

לקניית כרטיסים לארץ!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

מרכז תיאטרון גאה להציג את הצגתם על מקרה רצח מסתורי שבוצע בשנת 1920, אך כשהשחקנים מתחילים לעלות לבמה הכל משתבש. כפי שהשם מסגיר- הכל לא הולך לפי התכנון והטעויות והפשלות רק מצטברות…. האם השחקנים יצליחו לסיים את ההצגה?

להצצה לכמה דקות מההצגה אתם מוזמנים לצפות בקטע הבא:

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

בהחלט ניתן לבוא עם ילדים וישנו סיכוי גדול שהם יהנו ממנה. ההצגה מלאה בטעויות ופאדיחות שיצחיקו מבוגרים וילדים כאחד! אין תכנים לא הולמים מלבד מקרה הרצח אבל הבדיחות והטעויות סביב זה כמעט ומשכיחות שמישהו נרצח בסיפור.

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההצגה נכתבה על ידי הנרי לואיס, ג'ונתן סייר והנרי שילדס ונפתחה בווסט אנד ב-2013. ההצגה קיבלה ביקורות מעולות והציגה בכל רחבי לונדון ובשנת 2017 היא רשמית נפתחה בברודווי בניו יורק, בכיכובם של כל הקאסט המקורי מהווסט אנד ובהפקתו של הבמאי המפורסם ג'יי ג'יי אברמס.

בשנת 2015 ההצגה זכתה בפרס האוליבייה להצגה הטובה ביותר, ובשנת 2017 זכתה בפרס הטוני לעיצוב תפאורה הטוב ביותר במחזה.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

ממש שווה! רק הצצה בקטע למעלה ואפשר לראות שמדובר בהצגה מלאת הומור, אז אם בא לכם שעתיים של צחוק והנאה צרופה- לכו להצגה הזו!

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים ללונדון:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור תאריך להצגה ואת סוג ההצגה (בצהריים- matinee או בערב- eveningg). אם התאריך שלכם גמיש אתם יכולים לסמן את הריבוע הקטן שמתחת לסוג ההצגה. תבחרו כמה כרטיסים את צריכים ולחצו על "Find Tickets".

2. אם התאריך שלכם גמיש תלחצו על אחד מהתאריכים המבוקשים ואם לא ישר יופיע לכם עמוד שבו תוכלו לבחור את המקומות המדויקים שתרצו לפי שורה ומספר כיסאות. שימו לב שבחלק מהשורות יש לכם אופציה לבחור את הכיסאות ובחלק אין. מתחת ומעל האופציות יש לכם אפשרות לראות את מיפוי האולם על ידי לחיצה על "View Venue Seating Plan". אחרי שבחרתם כיסאות לחצו על הכפתור "Select" ליד הכיסאות שבחרתם. להלן המיפוי של האולם הנ"ל (Stalls זה האולם ו-Dress Circle זה היציע):

Duchess Theatre

3. כעת יקפוץ לכם שלב שבו תוכלו להוסיף כל מיני מוצרים שאינם קשורים להצגה, כגון ארוחת ערב במסעדות שונות וכו. ניתן לדלג על שלב זה על ידי לחיצה על הכפתור "Continue or Basket".

4. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות, לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Pay by credit/debit card" שמופיע בצד ליד הסכום לתשלום.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף במלון (אם הכנסתם את הפרטים) או בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה).

6. זהו! תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לניו יורק:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:
1. להיכנס ללינק הנ"ל, בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download. להלן מקרא לאולם בניו יורק:

Lyceum Theatre

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק!

לקניית כרטיסים לארץ!