The Play That Goes Wrong- המחזה שמשתבש

ההצגה נסגרת בניו יורק ב-6 בינואר 2019, אך ממשיכה להציג בלונדון ובסבב הופעות בארה"ב וקנדה.

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק!

לקניית כרטיסים לארץ!

אז על מה כל המהומה?- עלילת ההצגה:

מרכז תיאטרון גאה להציג את הצגתם על מקרה רצח מסתורי שבוצע בשנת 1920, אך כשהשחקנים מתחילים לעלות לבמה הכל משתבש. כפי שהשם מסגיר- הכל לא הולך לפי התכנון והטעויות והפשלות רק מצטברות…. האם השחקנים יצליחו לסיים את ההצגה?

להצצה לכמה דקות מההצגה אתם מוזמנים לצפות בקטע הבא:

עם ילדים או בלי ילדים?- קהל היעד:

בהחלט ניתן לבוא עם ילדים וישנו סיכוי גדול שהם יהנו ממנה. ההצגה מלאה בטעויות ופאדיחות שיצחיקו מבוגרים וילדים כאחד! אין תכנים לא הולמים מלבד מקרה הרצח אבל הבדיחות והטעויות סביב זה כמעט ומשכיחות שמישהו נרצח בסיפור.

מה קורות חייה?- היסטוריית ההצגה:

ההצגה נכתבה על ידי הנרי לואיס, ג'ונתן סייר והנרי שילדס ונפתחה בווסט אנד ב-2013. ההצגה קיבלה ביקורות מעולות והציגה בכל רחבי לונדון ובשנת 2017 היא רשמית נפתחה בברודווי בניו יורק, בכיכובם של כל הקאסט המקורי מהווסט אנד ובהפקתו של הבמאי המפורסם ג'יי ג'יי אברמס.

בשנת 2015 ההצגה זכתה בפרס האוליבייה להצגה הטובה ביותר, ובשנת 2017 זכתה בפרס הטוני לעיצוב תפאורה הטוב ביותר במחזה.

שווה או לא שווה?- המלצת המערכת:

ממש שווה! רק הצצה בקטע למעלה ואפשר לראות שמדובר בהצגה מלאת הומור, אז אם בא לכם שעתיים של צחוק והנאה צרופה- לכו להצגה הזו!

כיצד קונים כרטיסים?- הסבר מפורט:

לקניית כרטיסים ללונדון:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:

1. יש ללחוץ על הלינק הנ"ל ולבחור מספר כרטיסים ולאחריה ללחוץ על "Find Tickets". בעמוד הבא תוכלו לבחור לראות את ההצגות לפי מחיר (From Prices) או לפי תאריכים (Show Times). יש אופציה של סינון לפי חודש מעל טבלת התאריכים.

2. אחרי שבחרתם תאריך תקבלו מיפוי של האולם, שם תוכלו לבחור את הכיסאות המדויקים בהם אתם מעוניינים. שימו לב שאם אתם מעוניינים לשנות את מספר הכרטיסים או התאריך, יש לכם אופציה בצד ימין של המסך לשנות זאת. אחרי שבחרתם את הכיסאות הספציפיים לחצו על הכפתור "Confirm Seat Location" בתחתית המפה של האולם. שימו לב שהבמה נמצאת בצד התחתון של המפה באתר. להלן המיפוי של האולם הנ"ל (Stalls זה האולם ו-Dress Circle זה היציע):

Duchess Theatre

3. בשלב זה הגעתם לסל שלכם, ממנו תוכלו לצאת ולהוסיף עוד הצגות (בכפתור למטה של Carry On Shopping), לקנות הגנה לכרטיסים כך שלא תצטרכו לשלם דמי ביטול או להמשיך לקופה על ידי לחיצה על "Proceed to Checkout" שמופיע בכתום למעלה או למטה.

4. לאחר שתכניסו את המייל שלכם תעברו לשלב שבו תוכלו לראות את דרך המשלוח. שימו לב לדרכים השונות- יש אופציה של משלוח לכתובת בבריטניה, דרך המייל ועוד. ייתכן תשלום נוסף לדרכי משלוח שונים אבל הוא לא אמור להיות יקר במיוחד.

5. שלב התשלום- יש להכניס את כל הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי ולשלם. לאחר מכן, תקבלו אישור במייל שאכן ההזמנה התקבלה. את הכרטיסים ניתן לאסוף במלון (אם הכנסתם את הפרטים) או בקופות ביום האירוע על שמכם (אל תשכחו להביא את כרטיס האשראי ותעודה מזהה) או לפי מה שביקשתם בעת ההזמנה.

6. זהו! תהנו בהצגה!


לקניית כרטיסים לניו יורק:

בכדי לקנות כרטיסים עליכם לעבור כמה שלבים:
1. להיכנס ללינק הנ"ל, בחרו את התאריך בו אתם מעוניינים. לאחר מכן, בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים, שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- ליד מספר הכרטיסים הפנויים מופיע דרך משלוח הכרטיסים, במידה ואתם מעוניינים בכרטיסים במידית בחרו Electronic או Instant Download. להלן מקרא לאולם בניו יורק:

Lyceum Theatre

2. לאחר לחיצה על הכרטיס הרצוי יפתח חלון נוסף המסכם את פרטי הכרטיס ובו תוכלו לבחור את מספר הכרטיסים הרצויים. לאחר הבחירה לחצו על Go to Checkout.

3. לאחר האישור תיאלצו להירשם לאתר או לעבור כאורח. לאחר ההרשמה יפתח חלון שיבקש את פרטי התשלום, שימו לב שאפשר לשלם גם דרך PayPal. אחרי שהכנסתם פרטי תשלום תקבלו סיכום של הקנייה, כולל דרך משלוח ותאריך הגעת הכרטיסים במידה ובחרתם במשלוח דואר (UPS).

4. וזיהו, תהנו בהצגה!

לקניית כרטיסים ללונדון!

לקניית כרטיסים לניו יורק!

לקניית כרטיסים לארץ!