"הארי פוטר והילד המקולל" יחזור לניו יורק בנובמבר כהצגה אחת

ההצגה, שעלתה במקור כהצגת שני חלקים, תחזור כעת כהצגה עם חלק אחד. כלומר, הצופים יראו את כל ההצגה בישיבה אחת במקום שתי הצגות נפרדות שהוצגו פעמיים באותו היום או בשני ימים עוקבים.

The Cast of Harry Potter and the Cursed Child(© Manuel Harlan)

הפקת ברודווי של "הארי פוטר והילד המקולל" תחזור לתיאטרון ב-16 בנובמבר בחלק אחד, במקום שניים.

מבוסס על הסיפור המקורי מאת ג'יי קיי. רולינג, ג'ק ת'ורן וג'ון טיפאני, "הארי פוטר והילד המקולל" נכתב על ידי ת'ורן ובוים על ידי טיפאני. ההצגה המקורית בת שני החלקים "הוחזרה באומץ כהופעה ייחודית אחת על ידי צוות היצירה עטור הפרסים לקראת חזרתו לצפון אמריקה." פרטים נוספים, כולל צוות השחקנים, עתידים לבוא.

הצגת הערב היחידה של המופע תוצג רק בצפון אמריקה, עם הופעת בכורה בסן פרנסיסקו שמיועדת להתחיל ב-11 בינואר 2022, והצגת בכורה קנדית תחל במאי 2022 בטורונטו. כרטיסים להפקה בברודווי יחלו להימכר לקהל הרחב ביום שני, ה-12 ביולי 2021. כרטיסים לסן פרנסיסקו יוצאים למכירה ביום רביעי, ה-21 ביולי. הפקות במלבורן, לונדון ובהמבורג ימשיכו במתכונת המקורית של שני חלקים.

בהצהרה אמרו המפיקות סוניה פרידמן וקולין קלנדר כי "בהתחשב באתגרים של הצגה מחדש והפעלת מופע בן שני חלקים בארה"ב בסדר גודל של "הארי פוטר והילד המקולל", והאתגרים המסחריים העומדים בפני התעשייה התיאטרונית והתיירותית החוזרים לאחר ההשבתה העולמית, אנו נרגשים להצליח להתקדם עם גרסה חדשה של המחזה המאפשרת לקהל להנות מההרפתקה של "הילד המקולל" בישיבה אחת שמונה פעמים בשבוע."

צוות היצירה של ההצגה זוכת הטוני כולל את אימוג'ן היפ (מלחינה), סטיבן הוגט (במאי התנועה), כריסטין ג'ונס (מעצבת תפאורה), קטרינה לינדזי (מעצבת תלבושות), ניל אוסטין (מעצב תאורה), גארת' פריי (מעצב סאונד), פין רוס ואש וודוורד (מעצבי וידיאו) וקרול הנקוק (מעצבת שיער, פאה ואיפור).

רכישת כרטיסים לניו יורק

רכישת כרטיסים לסן פרנסיסקו