שיקאגו

נוסעים לשיקאגו ומחפשים מחזות זמר, הצגות או הופעות? לחצו על הלינק הנ"ל לברר אילו הופעות מציגות היום בשיקאגו. הסבר לקניית הכרטיסים נמצא בתחתית העמוד. מבין ההופעות שתוכלו למצוא- המילטון, הופעות בלט, מחזות זמר בסיור, משחקי ספורט ועוד.

נוסעים לשיקאגו ומחפשים אטרקציות נוספות? מוזיאונים, תערוכות וסיורים?

יש לכם אופציה משתלמת לתפוס הכל במכה אחת!

CHICAGO City Pass מאפשר לכם כניסה ל-5 אטרקציות או מוזיאונים (ניתנת בחירה בין שתי האטרקציות האחרונות ובין שתי האטרקציות לפניהן) ברחבי שיקאגו במחיר כולל של 99.75$ למבוגר ו-84.75$ לילד. תקף ל-9 ימים.

לקניית כרטיסים

האטרקציות הכלולות בכרטיסים:

האקווריום של שיקאגו בכמה תצוגות שונות ומפוארות תוכלו לראות באקווריום אלפי זנים שונים של חיות מים, ביניהם: פיראנות, טרנטולות, כרישים, דולפינים, לוויתנים, אריות ים, פינגווינים ועוד. התצוגות לוקחות אתכם משונות אלמוגים ועד לאמאזון.

שעות פתיחה- 9:00-18:00, בחורף האקווריום נסגר בשעה 17:00 באמצע השבוע.

מחיר רגיל- 39.95$ למבוגר ו-30.95$ לילד.


מגדל וויליס בקצה המגדל, בגובה של 412 מטר מעל האדמה, תוכלו לראות נוף פנורמי של כל שיקאגו. האטרקציה המיוחדת בתצפית היפייפיה הזו היא חלונות הזכוכית הבולטות ומאפשרות למבקרים לעמוד מעל העיר עצמה ולראות אותה מזווית מיוחדת ונדירה.

שעות פתיחה- 9:00-22:00, בחורף המגדל פתוח בשעות 10:00-20:00. כניסה אחרונה אפשרית חצי שעה לפני הסגירה.

מחיר רגיל- 23$ למבוגר ו-15$ לילד (3-11).


מוזיאון פילד במוזיאון תצוגות רבות וביניהן: עולם הדינוזאורים שם תוכלו לראות את סו, הטי-רקס הגדולה בעולם, האיים הטרופיים, חווית סרט בתלת מימד בו תוכלו לראות את המדע והטבע קמים לתחייה ועוד שלל תצוגות מלמדות ומעשירות לכל הגילאים.

שעות פתיחה- 9:00-17:00,  כניסה אחרונה למוזיאון הינה בשעה 16:00.

מחיר רגיל- 36$ למבוגר ו-25$ לילד.


מוזיאון המדע והתעשייה בואו להעביר את זמנכם בנעימים עם סופות מדע, מטוסים ורכבות היסטוריות, המדע סביב האטמוספירה, העננים ועוד שלל כוחות טבעיים הסובבים אותנו ולסיום תוכלו להיכנס לתוך סימולטור תנועה מרהיב.

שעות פתיחה- 9:30-16:00.

מחיר רגיל- 16$ למבוגר ו-9$ לילד (3-11).


שיקאגו 360 תעלו במהירות אדירה 94 קומות לתצפית מרהיבה של שיקאגו ושכנותיה. בתצפית תוכלו גם להנות ממולטימדיה הזמינה ב-7 שפות שונות.

שעות פתיחה- 9:00-23:00, כניסה אחרונה חצי שעה לפני הסגירה.

מחיר רגיל- 18.45$ למבוגר ו-12.15$ לילד (3-11).

 


אלדר פלניטריום בפלניטריום תוכלו להנות משלל תצוגות, למשל, תצוגת החלל הכוללת את סיפורו האישי של מפקד אפולו 13, מופעים שונים על החלל, השמיים והעולם ועוד. הכרטיס כולל גם כניסה להופעת השמיים "פלאנט ניין" (העולם התשיעי).

שעות פתיחה- 9:30-16:00.

מחיר רגיל- 24.95$ למבוגר ו-19.95$ לילד (3-11).


המכון לאומנות של שיקאגו בואו למוזיאון שיחזיר אתכם חזרה בזמן בעוד שאתם חוקרים עבודות אומנות מה-4000 שנים האחרונות. במוזיאון ישנן פעילויות רבות לילדים הכוללות ציור, הרכבת פאזלים מהציורים השונים ועוד שלל פעילויות מגניבות לילדיכם.

שעות פתיחה- 10:30-17:00.

מחיר רגיל- 35$ למבוגר ו-29$ לנוער (14-17), ילדים נכנסים בחינם.


לקניית כרטיסים להופעות:

1. אתם מוזמנים להיכנס ללינק הנ"ל ולקנות דרך אתר זה את הכרטיסים. שימו לב לתאריך, מדינה ולשעה.

2. בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים. שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- אם אתם מעוניינים בכרטיסים שישלחו אליכם לאימייל בחרו בכרטיס שלידו הסימון e בירוק.

3. כאשר אתם בוחרים בכרטיס שימו לב למספר הכרטיסים אותו אתם רוצים. לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום BUY ותועברו לעמוד המסכם את הקנייה. מצד ימין תראו סיכום של מספר הכרטיסים ואת פרטי ההצגה. במידה וטעיתם במספר הכרטיסים אתם יכולים לשנות ולעדכן אותם בהתאם.

**שימו לב**- במידה ולא בחרתם בכרטיסים אשר ישלחו אליכם לאימייל האלטרנטיבה הינה כרטיסים שישלחו לארץ בעלות של 40$ למשלוח, לכן ממליצה לכם לבחור רק כרטיסים שיש לידם את האות e בירוק. במידה ובחרתם בהורדת הכרטיסים בבית- ישנם דמי תשלום של 7.5$ בכללי, ועל כל כרטיס ללא תלות בדרך המשלוח יש תשלום סמלי על השירות.

4. לאחר שהכנסתם את האימייל שלכם תועברו לדרכי תשלום. מלאו את כל הפרטים ושימו לב- בסוף יש לכם אפשרות להוסיף ביטוח על הכרטיסים על סך 6.99$ לכרטיס, לא חובה. לאחר מכן תקבלו סיכום של ההזמנה ותצטרכו לאשר אותה. אימייל עם כל הפרטים ישלח אליכם לאימייל שהכנסתם בשלב הראשון.

5. וזיהו, תהנו בהצגה!