סן פרנסיסקו

נוסעים לסן פרנסיסקו ומחפשים מחזות זמר, הצגות או הופעות? לחצו על הלינק הנ"ל לברר אילו הופעות מציגות היום בסן פרנסיסקו. הסבר לקניית הכרטיסים נמצא בתחתית העמוד.

נוסעים לסן פרנסיסקו ומחפשים אטרקציות נוספות? מוזיאונים, תערוכות וסיורים?

יש לכם אופציה משתלמת לתפוס הכל במכה אחת!

SF City Pass מאפשר לכם כניסה ל-5 אטרקציות או מוזיאונים (ניתנת בחירה בין שתי האטרקציות האחרונות) ברחבי סן פרנסיסקו במחיר כולל של 89$ למבוגר ו-66$ לילד. תקף ל-9 ימים.

לקניית כרטיסים

האטרקציות הכלולות בכרטיסים:

muni-gallery-cablecarנסיעה בתחבורה ציבורית (MUNI)- גישה בכל רחבי סן פרנסיסקו על גבי התחבורה הציבורית המיוחדת שלהם הכוללת אוטובוסים, רכבי כבל ועוד. באמצעות הכרטיס ניתנת לכם גישה בלתי מוגבלת למשך 3 ימים.

שעות פתיחה- מרבית התחבורה פעילה ברוב שעות היום, אם לא כל היום.

מחיר רגיל- 7$ לנסיעה בודדת ברכבל, 2.25$ לנסיעה בודדת באוטובוס.

 


calacademy-gallery-tRexהאקדמיה של קליפורניה למדעים- באקדמיה אתם יכולים לבקר באקווריום הגדול, פלניטריום, יער גשם, המוזיאון להיסטוריה של הטבע והגג החי שלהם. בבניין הרחב תוכלו לראות אלפי זנים של חיות, מהאקווריום ועד יער הגשם, וללמוד רבות על הטבע על פני כל הקומות הענקיות של המוזיאון.

שעות פתיחה- 9:30-17:00 בימים ב'-ש', 11:00-17:00 בימי ראשון.

מחיר רגיל- 34.95$ למבוגר, 24.95$ לילד (4-11) ו-29.95 לנוער (12-17).


blueandgold-gallery-boatקרוז סביב העיר- הזדמנות נדירה לראות את סן פרנסיסקו מהמים. השייט אורך כשעה ולוקח אתכם מתחת לגשר הזהב המפורסם וסביב בית הכלא המפורסם אלקטרז. תוכלו להנות מנוף העיר ומזווית מיוחדת הצופה על כל קו המים של סן פרנסיסקו.

שעות פתיחה- יש יציאות של השייט בתדירות גבוהה במהלך כל היום. כדאי לוודא את שעות הפעילות מבעוד מועד.

מחיר רגיל- 31$ למבוגר, 21$ לילד (4-11) ו-25$ לנוער (12-17).


aquariumbay-gallery-sharkאקווריום הביי- האקווריום של סן פרנסיסקו הכולל מערות תת ימיות ותצוגות רבות של תעלות עם זני חיות רבים. מבין החיות שניתן לצפות לראות הם כרישים, סוגי דגים רבים, כוכבי ים, מדוזות, לוטרות ותמנון ענק, אחת החיות החכמות ביותר בביי.

שעות פתיחה- 9:00-20:00 בקיץ. שעות פתיחה שונות במהלך החורף.

מחיר רגיל- 24.95$ למבוגר ו-14.95$ לילד.


exploratorium-gallery-plantsהאקספלורטוריום- מוזיאון נהדר המלא בתגליות על מדע, אומנות והזווית האנושית. מוזיאון המדע המפואר הזה ממוקם על הנמל ומאפשר תצפית על הנהר ועל אקווריום הביי, תוך כדי פעילויות ותערוכות במוזיאון. ישנן פעילויות רבות לילדים וגם למבוגרים לאורך כל היום.

שעות פתיחה- 10:00-17:00 בימי שלישי עד ראשון.

מחיר רגיל- 29.95$ למבוגר, 24.95$ לנוער (13-17) ו-19.95$ לילד (4-12).


deyoung-gallery-galleryמוזיאון דה יונג מוזיאון אומנות המציג תצוגות בנות 4000 שנה מאירופה, תערוכות חדשות של אומנות אמריקאית מהמאה ה-17 ועד המאה ה-20 ותערוכות אסייתיות, אפריקאיות ועוד. ניתן גם להנות גם מהנוף הפנורמי שנמצא בקצה המגדל של המוזיאון.

שעות פתיחה- 9:30-17:15 בימי שלישי עד ראשון, כניסה אחרונה בשעה 16:30.

מחיר רגיל- 15$ למבוגר, חינם לילדים ונוער.


לקניית כרטיסים להופעות:

1. אתם מוזמנים להיכנס ללינק הנ"ל ולקנות דרך אתר זה את הכרטיסים. שימו לב לתאריך, מדינה ולשעה.

2. בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים. שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- אם אתם מעוניינים בכרטיסים שישלחו אליכם לאימייל בחרו בכרטיס שלידו הסימון e בירוק.

3. כאשר אתם בוחרים בכרטיס שימו לב למספר הכרטיסים אותו אתם רוצים. לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום BUY ותועברו לעמוד המסכם את הקנייה. מצד ימין תראו סיכום של מספר הכרטיסים ואת פרטי ההצגה. במידה וטעיתם במספר הכרטיסים אתם יכולים לשנות ולעדכן אותם בהתאם.

**שימו לב**- במידה ולא בחרתם בכרטיסים אשר ישלחו אליכם לאימייל האלטרנטיבה הינה כרטיסים שישלחו לארץ בעלות של 40$ למשלוח, לכן ממליצה לכם לבחור רק כרטיסים שיש לידם את האות e בירוק. במידה ובחרתם בהורדת הכרטיסים בבית- ישנם דמי תשלום של 7.5$ בכללי, ועל כל כרטיס ללא תלות בדרך המשלוח יש תשלום סמלי על השירות.

4. לאחר שהכנסתם את האימייל שלכם תועברו לדרכי תשלום. מלאו את כל הפרטים ושימו לב- בסוף יש לכם אפשרות להוסיף ביטוח על הכרטיסים על סך 6.99$ לכרטיס, לא חובה. לאחר מכן תקבלו סיכום של ההזמנה ותצטרכו לאשר אותה. אימייל עם כל הפרטים ישלח אליכם לאימייל שהכנסתם בשלב הראשון.

5. וזיהו, תהנו בהצגה!