בוסטון

נוסעים לבוסטון ומחפשים מחזות זמר, הצגות או הופעות? לחצו על הלינק הנ"ל לברר אילו הופעות מציגות היום בבוסטון. הסבר לקניית הכרטיסים נמצא בתחתית העמוד. מבין ההופעות שתוכלו למצוא- בלו מן גרופ, הופעות בלט, מחזות זמר בסיור, משחקי ספורט ועוד.

נוסעים לבוסטון ומחפשים אטרקציות נוספות? מוזיאונים, תערוכות וסיורים?

יש לכם אופציה משתלמת לתפוס הכל במכה אחת!

BOS City Pass מאפשר לכם כניסה ל-4 אטרקציות או מוזיאונים (ניתנת בחירה בין שתי האטרקציות האחרונות) ברחבי בוסטון במחיר כולל של 56$ למבוגר ו-44$ לילד. תקף ל-9 ימים.

לקניית כרטיסים

האטרקציות הכלולות בכרטיסים:

האקווריום של ניו אינגלנד- בואו לקבל הצצה לשונית אלמוגים קסומה בטנק המים הענק ו-1000 סוגי חיות מים, כולל מירטל הצבה הענקית החיה באקווריום כבר 40 שנה, שני הזנים היחידים בעולם של דרקוני מים, פינגווינים, כרישים ועוד.

שעות פתיחה- 9:00-17:00.

מחיר רגיל- 27.95$ למבוגר ו-18.95$ לילד.


מוזיאון המדע- במוזיאון המדע תוכלו למצוא מאובנים בני 65 מיליון שנה, מסע אל תוך גוף האדם בו תוכלו ללמוד על פריצות דרך במדע שישנו את ההרגלים שלכם, הופעות מיוחדות מאתגרים עיצוביים ועד מופעי חיות ועוד שלל תצוגות שיבדרו וילמדו את כל שכבות הגיל.

שעות פתיחה- 9:00-17:00, בימי שישי פתוח עד השעה 21:00.

מחיר רגיל- 25$ למבוגר ו-20$ לילד (3-11).


מצפה הכוכבים- התחילו את הסיור שלכם בבוסטון עם נוף פנורמי של 360 מעלות של העיר, קבלו טעם אמיתי של התרבות הייחודית של העיר עם תערוכות אינטראקטיביות מרתקות, ובסוף תוכלו לחקור את העבר ההיסטורי של העיר עם סיור המולטימדיה ומוזיאון המצפה.

שעות פתיחה- 10:00-22:00, הכניסה האחרונה חצי שעה לפני הסגירה. בחורף המצפה נסגר ב-20:00.

מחיר רגיל- 19$ למבוגר ו-13$ לילד (3-12).


מוזיאון הטבע של הארוורד- במוזיאון תוכלו לראות את אוסף הפרחים הענק של הארוורד, עם יותר מ-830 סוגי צמחים, לצאת לטיול ביערות ניו אינגלנד, וללמוד את ההיסטוריה של היערות והיצורים שחיים שם, לבקר בגלריית אפריקה, המציגה שלל זני חיות נדירים מהאי מדגסקר, ועוד שלל תצוגות מרשימות.

שעות פתיחה- 9:00-17:00.

מחיר רגיל- 12$ למבוגר ו-8$ לילד (3-18).


שייט בנמל בוסטון- במהלך שייט שאורכו כ-90 דקות, תוכלו לקבל נקודת מבט ייחודית של העיר בוסטון ושל קו הרקיע שלה. על הסירה תוכלו לשמוע שלל סיפורים היסטוריים על העיר ולראות את האתרים המפורסמים במו עיניכם, ממבט מיוחד מהמים, ותוכלו כמובן לקחת תמונות מיוחדות לאורך כל השייט.

שעות פתיחה- ישנם קרוזים שיוצאים לאורך כל היום, כדאי לבדוק את האתר לשעות מדויקות מבעוד מועד.

מחיר רגיל- 29.95$ למבוגר ו-25.95$ לילד (3-11).


לקניית כרטיסים להופעות:

1. אתם מוזמנים להיכנס ללינק הנ"ל ולקנות דרך אתר זה את הכרטיסים. שימו לב לתאריך, מדינה ולשעה.

2. בחרו את סוג הכרטיס אותו אתם רוצים. שימו לב לאזורים השונים על פי המפה- על כל כרטיס כתוב לכם האזור בו הוא נמצא והשורה וכך תוכלו לבחור אותו. יש לכם אפשרות לבצע סינון לפי מחיר או אזור למען נוחיותכם, ובמפות מסוימות ניתן ללחוץ על האזור הרצוי והסינון יתבצע מעצמו, כך ששווה לכם לנסות.

שימו לב- אם אתם מעוניינים בכרטיסים שישלחו אליכם לאימייל בחרו בכרטיס שלידו הסימון e בירוק.

3. כאשר אתם בוחרים בכרטיס שימו לב למספר הכרטיסים אותו אתם רוצים. לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום BUY ותועברו לעמוד המסכם את הקנייה. מצד ימין תראו סיכום של מספר הכרטיסים ואת פרטי ההצגה. במידה וטעיתם במספר הכרטיסים אתם יכולים לשנות ולעדכן אותם בהתאם.

**שימו לב**- במידה ולא בחרתם בכרטיסים אשר ישלחו אליכם לאימייל האלטרנטיבה הינה כרטיסים שישלחו לארץ בעלות של 40$ למשלוח, לכן ממליצה לכם לבחור רק כרטיסים שיש לידם את האות e בירוק. במידה ובחרתם בהורדת הכרטיסים בבית- ישנם דמי תשלום של 7.5$ בכללי, ועל כל כרטיס ללא תלות בדרך המשלוח יש תשלום סמלי על השירות.

4. לאחר שהכנסתם את האימייל שלכם תועברו לדרכי תשלום. מלאו את כל הפרטים ושימו לב- בסוף יש לכם אפשרות להוסיף ביטוח על הכרטיסים על סך 6.99$ לכרטיס, לא חובה. לאחר מכן תקבלו סיכום של ההזמנה ותצטרכו לאשר אותה. אימייל עם כל הפרטים ישלח אליכם לאימייל שהכנסתם בשלב הראשון.

5. וזיהו, תהנו בהצגה!