אטרקציות בלונדון

נוסעים ללונדון ומחפשים אטרקציות נוספות? מוזיאונים, תערוכות, הופעות נוספות וסיורים?

ריכזנו לכם פה כמה מהאטרקציות המפורסמות ביותר בלונדון כולל מחירים וקניית כרטיסים:


הגלגל הענק של לונדון (Coca Cola London Eye)- הגלגל הענק המפורסם שממנו ניתן לקבל תצפית של 360 מעלות על כל לונדון. בואו להנות מנוף מרהיב, נסיעה של חצי שעה המגיעה לגובה של 135 מטר ומידע על כל הבניינים המפורסמים של לונדון. ניתן להזמין גם כרטיס לקרוז של כ-40 דקות הלוקח אתכם על נהר התמס ונותן לכם זווית נוספת של העיר.

כרטיסים לגלגל הענק – מתחיל מ-11.30£.

כרטיסים לגלגל הענק- התור המהיר – מתחיל מ-31.50£.

כרטיסים לקרוז – מתחיל מ-7.00£.

כרטיסים משולבים- גלגל ענק וקרוז – מתחיל מ-18.00£.


a3_sea_life_key_visual_landscape_cmykהאקווריום של לונדון (Sealife London Aquarium)- האקווריום הגדול של לונדון המאכלס יותר מ-400 סוגים של דגים ויונקים במעל ל-50 תצוגות שונות הכוללות כרישים, חתולי מים, מדוזות ועוד הרבה סוגים שונים של דגים.

כרטיסים לאקווריום – מתחיל מ-14.00£.

 


גן החיות של לונדון (London Zoo)- גן החיות מזמין אתכם לבוא ולראות יותר מ-800 זני חיות, יחד עם הופעות מיוחדות ותצוגות מרהיבות. בין התצוגות יש את כלוב האריות, טייגרים, ממלכת הגורילות, חוף הפינגווינים, גן החיות לילדים ועוד.

כרטיסים לגן החיות – מתחיל מ17.60£.

 


Hogwarts Express NEWסיור לאולפני הארי פוטר (Warner Bros Studio Tour)- בואו לראות איפה כל הקסם צולם, משלב התכנון, יצירת המודלים ועד שלב הקמת התפאורות וצילומי הסרט. הסיור נותן מבט עמוק למאחורי הקלעים כולל פעילויות נחמדות כגון: ללמוד כיצד להניף שרביט, איך לעוף על מטאטא ועוד. כחלק מהתצוגות תוכלו לראות את מרתף השיקויים של סנייפ, סמטת דיאגון, חדר המעונות של בני גריפנדור ועוד מלא הפתעות מהסרטים.

כרטיסים לסיור – מתחיל מ-61.00£.


Wembley Toursסיור באיצטדיוני ספורט- הזדמנות נהדרת לקבל הצצה למאחורי הקלעים באיצטדיונים הכי מפורסמים בלונדון. מטניס ועד כדורגל, מזמינים אתכם לספוג קצת היסטוריה על משחקי הספורט באנגליה.

כרטיסים למוזיאון ווימבלדון – מתחיל מ-8.00£.

כרטיסים לסיור באצטדיון ווימבלדון – מתחיל מ-11.00£.

כרטיסים לסיור ומוזיאון ארסנל – מתחיל מ-9.00£.

כרטיסים לאצטדיון לונדון – מתחיל מ-11.00£.

כרטיסים למוזיאון וסיור באצטדיון צ'לסי – מתחיל מ-15.00£.


הופעות בלט- מלבד הצגות תיאטרון לונדון מציעה מגוון רחב של הופעות בלט יפייפיות, ממפצח האגוזים ועד אגם הברבורים. עם כמה להקות בלט גדולות בלונדון המבחר גדול ומומלץ לבדוק אותו.

כרטיסים להופעות בלט – מתחיל מ-20.00£.